Jak zmywarka Bosch uratowała moje wakacje

Uwielbiam słońce, plażę i ciepłe morze. Mogłabym się opalać całymi dniami. Najlepiej w Chorwacji, bo ilekroć tam jestem czuję, że naprawdę odpoczywam.
Myślę, że najkorzystniej wybrać się tam samochodem, a spać w wynajętym apartamencie. Hotele w Chorwacji są niesamowicie drogie, a taki apartament ma wiele zalet. Brak uciążliwych sąsiadów, duże przestrzenie i samodzielność. Także w kwestii gotowania oraz niestety sprzątania. Dlatego po pierwszym pobycie już wiedziałam jakie kryterium będzie dla mnie ważne przy wyborze kolejnego, na przyszłe wakacje.
Zmywarka Bosch która była na wyposażeniu naszego apartamentu okazała się być najpotrzebniejszym sprzętem! Nie jakieś leżaki, nie telewizor ale właśnie maszyna, która po długim dniu pozmywała za mnie wszystkie naczynia, które wraz z rodziną ubrudziliśmy w ciągu dnia. Bo gotować lubię nawet na wakacjach, ale sprzątanie mogłoby mi skutecznie zepsuć humor.
Na szczęście chorwaccy gospodarze wiedzą, czego turyści potrzebują i zmywarki stały się standardowym wyposażeniem. Chwała im za to.